Rekomenduojamos paskolų bendrovės
kreditai be registracijos mokesčio

Kreditai be registracijos mokesčio

Kovo 11 d., 2019

Jeigu domitės paskolomis tuomet be abejonės būsite girdėję apie tokį terminą, kaip registracijos mokestis. Puikiai žinoma, kad paskolomis domisi ne tik į prastas finansines padėtis patekę žmonės, bet ir aferistai, kurie bando iš to pasipelnyti nekaltų žmonių sąskaita, todėl kad būtų užtikrintas kuo didesnis saugumas išduodant paskolą, reikalingi keli papildomi apsaugos patvirtinimai, būtent vienas iš jų ir yra registracijos mokestis. Nemaža žmonių registracijos mokestį painioja su nemokama paskola, nors tai toli gražu nėra tas pats. Trumpai tariant, nemokama paskola reiškia, kad gausite paskolą be palūkanų ir atiduosite lygiai tiek pat, kiek pasiskolinote, kai tuo tarpu registracijos mokestis yra tiesiog papildoma asmens tapatybės patvirtinimo priemonė. Vėlgi, yra ir kredito bendrovių, kurios siūlo abi iš šių paslaugų, kuomet galite gauti paskolą be palūkanų ir tai padaryti galite internetu, neišėję iš namų, tiesiog sumokėję registracijos mokestį.

paskolos be registracijos mokesčio

Paskolos be registracijos mokesčio

Taigi, kas gi yra tas registracijos mokestis? Prieš imant paskolą, pasirinktoje kredito bendrovėje turite užpildyti paskolos gavimo paraišką, kadangi dabar kreditą gauti yra nepaprastai lengva, visa tai galima padaryti tiesiog internetu. Pildant paskolos paraišką internetu, kredito bendrovė turi kažkaip atlikti patikrinimo procedūrą, kad įsitikintų, ar paskola tikrai prašoma paraišką pildžiusio žmogaus, o ne aferisto, būtent tam ir yra skirtas registracijos mokestis. Tai yra tam tikra fiksuota suma, kurią turite pervesti kredito bendrovei pildydami paraišką iš savo banko sąskaitos, dažniausiai tai būna labai maža suma, tokia kaip vienas centas, arba vienas euras. Gali kilti klausimas, kas iš to vieno cento pervedimo? Atsakymas labai paprastas, kai atliekate mokėjimą iš savo banko sąskaitos, taip patvirtinate savo tapatybę, o kredito bendrovei tereikia sulyginti informaciją, ar sąskaitos savininko vardas sutampa su paskolos prašymą pateikusio asmens duomenimis. Jeigu informacija sutampa, paskola bus išduodama ir pervedama tik į tą banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėtas registracijos mokestis. Kadangi paraiška pildoma internetu, neišėjus iš namų, tai yra geriausias ir saugiausias būdas atlikti tapatybės patvirtinimo procedūrą. Verta paminėti ir tai, kad registracijos mokestis vėliau nėra grąžinamas.

Žinoma, kreditai be registracijos mokesčio taip pat yra išduodami be jokių problemų. Tačiau, jeigu nenorite mokėti registracijos mokesčio, paraiškos pildymą internetu teks pamiršti. Bet kuriuo atveju Jums reikės patvirtinti savo tapatybę, o tai galite padaryti arba nuvykę į pasirinktos bendrovės padalinį, arba „Perlo“ terminaluose, PayPost, Lietuvos spauda, Narvesen terminaluose.

Galiausiai, sprendimas priklausys tik nuo Jūsų, mūsų rekomendacija būtų pildyti paskolos paraišką internetu ir atlikti registracijos mokesčio patvirtinima, tokiu atveju ne tik nereikės kelti kojos iš namų, bet ir sutaupysite kelias valandas savo laiko.

greiteji kreditai
vartojimo paskolos