Rekomenduojamos paskolų bendrovės
paskola būstui

Paskola būstui

Vasario 27 d., 2019

Su būstu susijusi paskola yra ko gero viena iš populiariausių ir dažniausiai išduodamų paskolų rūšių Lietuvoje. Kai nekilnojamo turto kainos taip auga, nenuostabu, kad būsto paskolos pirmauja lyginant su paskolomis kitoms reikmėms. Ši paskola gali būti imama tiek būsto įsigyjimui, renovavimui, nuomai, ar net ir naujo būsto statybai.

Tarp paskolų bendrovių ir bankų vyrauja didelė konkurencija, tačiau jeigu jau ruošiatės skolintis, teks gerai įvertinti, ar paskolą imsite tiesiai iš banko ar iš kredito bendrovės.

Kadangi su nekilnojamu turtu susijusios paslaugos kainuoja didesnes sumas, šioje vietoje pranašumą turi bankai, kurie gali pasiūlyti žymiai didesnes sumas ir atidavimo laikotarpius, lyginant su paskolų bendrovėmis, kurios paskolas išduoda tik iki 10 000 € ir ne ilgesniam nei 5 metų laikotarpiui.

Kredito bendrovių pranašumas tas, kad paskolos paraišką galite pateikti tiesiog internetu, nekeldami kojos iš namų, kai priešingu atveju, paskolą imdami iš banko turėsite atvykti į padalinį ir sutartį pasirašyti fiziškai.

būsto paskola

Būsto paskola

Logiška, kad imant būsto paskolą yra skolinamos didelės sumos, todėl kad ir ką pasirinksite, ar tai bus kredito bendrovė, ar bankas, bet kuriuo atveju turite turėti nepriekaištingą ir švarią kredito istoriją, negalite turėti jokių įsiskolinimų ar negrąžintų skolų, nes tai Jūsų paskolos gavimo šansus sumažins iki minimumo. Savaime suprantama, kad jokia bendrovė nenorės prisiimti tokios didelės rizikos ir skolinti didelės sumos nekilnojamam turtui, jeigu skolininkas turi blogą kredito istoriją. Tačiau, jeigu turite švarią kredito istoriją – nėra ko jaudintis ir nerimauti, nes paskolų bendrovės būtent būsto paskoloms dažnai siūlo ir suteikia labai geras sąlygas su palankiomis palūkanomis.

Liūdna žinia tiems, kurie dirba užsienyje. Tokiems asmenims būsto paskolos nėra išduodamos, nes skolintojai neturi galimybės peržiūrėti ir įvertinti Jūsų finansinės padėties, kai dirbate ir pajamas gaunate kitoje šalyje.

Nusprendus imti būsto paskolą, kaip minėjome, pagrindiniai dalykai yra reikiamos sumos įvertinimas ir pasirinkimas tarp banko arba paskolų bendrovės. Jeigu reikiama suma neviršyja 10 000 € - rekomenduojame rinktis vartojimo paskolą, priešingu atveju – paskolą iš banko. Antras svarbiausias dalykas yra švari kredito istorija, jeigu šiuos lūkesčius atitinkate, gaunant būsto paskolą neturėtų kilti jokių problemų.

greiteji kreditai
vartojimo paskolos