Rekomenduojamos paskolų bendrovės
pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai

Vasario 18 d., 2019

Jei jau domitės paskolomis, ko gero ne kartą matėte paskolų bendrovių reklamas, siūlančias tokias paslaugas kaip pirma paskola nemokamai. Taip, galbūt skamba ir keistai, tačiau tokia paslauga tikrai egzistuoja ir yra teikiama. Žinoma, priklauso nuo paskolos bendrovės, tačiau nemokama paskola nėra siūloma pastoviai, dažniau tai yra siūloma kaip laikina akcija ar laikinas pasiūlymas. To priežastis labai paprasta, šiomis dienomis turime milžinišką paklausą paskoloms, todėl paklausa yra ir tarp jas siūlančių bendrovių ir tarp jas imančių asmenų. Būtent konkurencija ir yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl yra siūlomos nemokamos paskolos. Kai egzistuoja tiek daug paskolas ir kreditus teikiančių įmonių, pritraukti naujiems klientams dažnai siūlomos sąlygos, kad pirma paskola būtų išduota be jokių palūkanų, kas reikštų, kad grąžinti reikės lygiai tiek pat, kiek bus pasiskolinta.

nemokama paskola

Nemokama paskola

Už šios paslaugos nėra jokių paslėptų sąlygų ar neaiškių kabliukų, jeigu bendrovė siūlo savo klientams nemokamą paskolą, tuomet ją ir gausite be jokių palūkanų. Toks sprendimas naudingas ne tik Jums, bet ir kredito bendrovei. Kad ir kaip keistai ir įtartinai tai beskambėtų, bendrovė siūlydama pirmą paskolą nemokamai šios akcijos metu pritraukia daug naujų klientų, kurie dažniausiai iš tos pačios bendrovės po to skolinasi ir daugiau kartų, juk logiška, kad jei žmogus jau nusprendė imti paskolą, tai didelis šansas, kad ateityje jis vėl sugrįš pas tą pačią bendrovę su tuo pačiu prašymu. Šiuo atveju, kadangi pirmą kartą paskola išduodama be palūkanų, toks pasiūlymas ir nulemia to pačio kliento lojalumą ir kitų paskolų ėmimo atvejais. Deja, nemokama paskola išduodama TIK pirmą kartą, skolinantis iš tos pačios bendrovės antrą kartą jau turėsite mokėti pilnas nurodytas ir sutartas palūkanas.

Trumpai tariant, tai yra vienkartinė paslauga, kurios dėka paskolų bendrovės ne tik mažina konkurencijos grėsmę, bet dar ir pritraukia naujų klientų.

Vartotojui tai taip pat išeina tik į naudą, ypač jeigu skolintis planuojate tik vieną kartą, be minčių skolintis ateityje – tuomet nemokama paskola yra iš tiesų puiki išeitis, tik kaip minėjome, tai nėra pastovus dalykas, kuriam galite aplikuoti bet kada, todėl prieš imant paskolą bet kuriuo atveju turite labai stipriai įvertinti ne tik savo finansines galimybes, bet ir tuo pačiu pasidomėti, ar Jūsų pasirinkta bendrovė pirmą paskolą išduoda nemokamai, jeigu ne, pasidomėkite, ar bendrovė šią paslaugą yra siūliusi anksčiau, jei taip – galite šiek tiek palukėti arba netgi susisiekti su ja ir paklausti, ar ši akcija dar bus teikiama.

greiteji kreditai
vartojimo paskolos